Zdobądź z nami kredyt na wymarzone mieszkanie lub wyśniony dom!

W ramach wsparcia naszych klientów pogłębiliśmy współpracę ze znakomitym ekspertem finansowym, Panią Magdaleną Kondej-Aftyką z firmy Notus Finanse.

Bezpłatnie dla naszych klientów, Pani Magdalena zapewnia kompleksową pomoc w procesie starania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności kredytowej do wypłaty finansowania.

Zdejmuje z ramion naszych klientów ciężar najtrudniejszych czynności, które trzeba wykonać, aby złożyć skuteczny wniosek o kredyt:

  • trafnego określenia zdolności kredytowej,
  • szybkiego porównania skomplikowanych ofert bankowych,
  • efektywnych negocjacji warunków kredytowania z bankiem,
  • oraz skompletowania poprawnej dokumentacji.

Ponadto nasz ekspert dysponuje atrakcyjnymi ofertami bezpiecznych kredytów z niskim wkładem własnym, bez prowizji i dodatkowych opłat oraz z elastycznym okresem kredytowania.

Jej działania znacząco podnoszą szansę uzyskania kredytu i przyspieszają decyzję banku.

Nasz ekspert najpierw analizuje indywidualnie sytuację każdego klienta, aby dokładnie zrozumieć jego potrzeby i możliwości. A następnie:

  1. Sprawdza zdolność kredytową klienta,
  2. Porównuje dostępną ofertę kredytową z różnych banków pod kątem m.in. oprocentowania, warunków wcześniejszej spłaty, prowizji, i in.,
  3. Przygotowuje dla klienta propozycję oferty kredytowania, najlepszą w jego warunkach,
  4. Dodatkowo negocjuje z bankiem warunki finansowania dla klienta, m.in. obniżenia oprocentowania kredytu,
  5. Zbiera i uzupełnia wraz naszym zespołem i klientem wszystkie niezbędne dokumenty, m.in. na temat mieszkania czy domu,
  6. Prowadzi całościowy nadzór nad procesem kredytowym, w tym przeprowadza negocjacje z bankiem w imieniu klienta, gdy bank waha się nad przyznaniem kredytu.

Cały proces odbywa się sprawnie, dynamicznie, w miłej i spokojnej atmosferze.

Ze wsparcia Pani Magdaleny i naszego możesz skorzystać osobiście lub zdalnie.

Zapraszamy na bezpieczne spotkanie z Panią Magdaleną i nami do naszego biura lub online, bez konieczności logowania się do aplikacji i używania kamerki.

Zapraszamy do kontaktu

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa.