Z tego jesteśmy dumni

Zrealizowane przez nas domy w Ożarowie Mazowieckim

4

inwestycje mieszkaniowe

51

wybudowanych segmentów

153

zadowolonych mieszkańców

8573

wybudowanych m2

Tak o nas mówią

„Czuliśmy, że mamy wpływ na to, jak wszystko ma wyglądać. (…) Mieszka nam się bardzo dobrze”

Dom zbudowany przez Home Premium był w idealnej dla nas lokalizacji. Z jednej strony cisza i spokój, a z drugiej strony takie przysłowiowe “wszędzie blisko”. Gdy go znaleźliśmy, dom był w trakcie budowy i to nam odpowiadało. Budynek się nam spodobał.

Czytaj całość

Dzięki temu, że wszystko się kameralnie odbyło, czuliśmy, że mamy wpływ na to, jak wszystko ma wyglądać. Zawsze mogliśmy poznać status budowy i ewentualnie zlecić jakieś zmiany.

Skorzystaliśmy też z pomocy Home Premium w kwestiach materiałowych i z polecenia elektryka przy wykańczaniu wnętrz. Wszelkie ustalenia, które były zawarte w umowie, zostały dotrzymane.

Bardzo doceniliśmy podejście Pana Arka do usterki, która ujawniła się z czasem, gdy zgodził się partycypować w naprawie. Byłem bardzo mile zaskoczony. Do dziś mieszka się nam bardzo dobrze.

Dariusz, mieszka w domu Home Premium od 2011 r.

Co już zbudowaliśmy

Szaro-biała elewacja segmentu narożnego z płaskim dachem, ze schludnym ogrodem, obsianym trawą i obsadzony tujami wzdłuż ogrodzenia, w pierwszej inwestycji przy ul. Szkolnej, w słoneczny dzień.

Segmenty przy ul. Szkolnej

Ożarów Mazowiecki

Nasz debiut w Ożarowie. 8 segmentów w formie przestronnych domów bliźniaczych, zaprojektowanych z myślą o rodzinach z dziećmi.

Szereg segmentów przy ul. Jutrzenki, widziany pod kątem z ulicy, w słoneczny dzień.

Segmenty przy ul. Jutrzenki

Ożarów Mazowiecki

35 segmentów opartych na udoskonalonym projekcie domów z ulicy Szkolnej, w samym centrum miasta.

Szaro-biała elewacja dwóch domów szeregowych Home Premium, z płaskim dachem i o nowoczesnej bryle, przy ul. Dolnej w Łomiankach koło Warszawy, w słoneczny dzień.

Segmenty przy ul. Dolnej

Łomianki

4 segmenty o nowoczesnej, praktycznej architekturze. Płaski dach ze szklanym wyjściem, duże okna. Teren budowy wymagający sprawności i pomysłowości.

Szaro-biała elewacja budynku szeregowego Home Premium z pochyłym dachem i ogrodem, przy ul. Prostej o zmierzchu.

Segmenty przy ul. Prostej

Ożarów Mazowiecki

4 segmenty na niewielkiej, bardzo dobrze usytuowanej działce w centrum miasta. Ulepszone rozwiązania z ul. Szkolnej, w tym nowe użytkowe poddasza.

Teraz budujemy:

Segmenty przy ulicy Szkolnej

Ożarów Mazowiecki

24 domy na spokojnym, zamkniętym osiedlu, z dogodnym dojazdem do Warszawy.

Cztery przestronne, funkcjonalne pokoje i poddasze do urządzenia pod własne potrzeby. Duży ogródek zapewniający prywatność.

Ostrzegamy: komunikat w sprawie podmiotów podszywających się pod firmę Home Premium  >

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy, iż bliżej nieokreślony podmiot podszywa się pod naszą firmę. Wykonuje on połączenia telefoniczne do nieznanych nam osób, oferując swoje produkty i usługi. Jednocześnie wskazuje naszą firmę – Home Premium – jako źródło pozyskania danych osobowych. Niniejszym informujemy, iż nie wykonujemy takich telefonów oraz nie przekazujemy żadnych danych osobowych firmom marketingowym.

Nasza firma kontaktuje się wyłącznie z klientami, którzy wyrazili na to zgodę. Kontakt z naszej strony przeważnie dotyczy zawarcia umowy lub przedstawienia oferty kupna nieruchomości. Nie prowadzimy nielegalnych i nieetycznych działań marketingowych.

Ponadto w naszej firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych – Pan Maciej Kasperowicz (iod@homepremium.pl), który udzieli wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące przetwarzania danych osobowych przez naszą firmę.

Z poważaniem,
Zespół Home Premium