Poradnik: jak kupować nieruchomości?

Pokochaj swoje drzewo

Pokochaj swoje drzewo

W ostatnich miesiącach z konieczności częściej siedzimy zamknięci w swoich czterech ścianach, z mniejszym dostępem do zieleni. Ujawniają się przy tym wszystkie wady naszych domów, mieszkań i osiedli, które często są betonową pustynią. Czasem w głębi serca nieco zazdrościmy rodzinie czy znajomym, którzy mają dostęp do ogródków lub nawet balkonów, których w wielu blokach brakuje. To czas, kiedy dobitnie dostrzegamy, jak zieleń lub jej brak wpływa na nasze samopoczucie. A co o tym mówią badacze?

czytaj dalej
Pospiesz się z kredytem mieszkaniowym!

Pospiesz się z kredytem mieszkaniowym!

Kredyt mieszkaniowy – najpopularniejszy sposób zakupu mieszkań w Polsce – staje się coraz trudniejszy do zdobycia. Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie – na gorsze dla pożyczających. Dlatego z wzięciem kredytu należy się spieszyć: to ostatni dzwonek, aby otrzymać pieniądze na mieszkanie lub dom na dobrych warunkach.

czytaj dalej
Metr (kwadratowy) metrowi nie równy

Metr (kwadratowy) metrowi nie równy

Wiemy już, że proces zakupu domu lub mieszkania nie należy do najprostszych zadań, z którymi mierzymy się w życiu.
Naturalne jest to, że tak kupujący, jak i sprzedający, szukają różnych dróg, które ułatwią im poruszanie się między ofertami.

czytaj dalej
Misja specjalna: nowy dom

Misja specjalna: nowy dom

Zakup nowego domu czy mieszkania szybko może się wydać niewykonalną misją. Jak tylko powiemy rodzinie, przyjaciołom i znajomym o naszych planach, szybko usłyszymy opowieści o tym, co może pójść nie tak. To potrafi być zniechęcające. Niepotrzebnie!

czytaj dalej
Doświadczenie dobrego domu

Doświadczenie dobrego domu

Przeznaczenie domu wydaje się takie oczywiste. Budynek do mieszkania. Za tą prostą definicją kryje się jednak dużo więcej. Jakie cechy powinien mieć dobry dom?

czytaj dalej
Krok 1: Przyjmijmy właściwą postawę

Krok 1: Przyjmijmy właściwą postawę

Co, poza określeniem wizji domu dla nas, warto zrobić, aby czuć się przygotowanym do jego zakupu? Jak do tego podejść, by kiedyś móc z radością i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku opowiedzieć o tym naszej rodzinie i znajomym?

czytaj dalej
Kredyt na dom lub mieszkanie

Kredyt na dom lub mieszkanie

Mimo lęku warto się z tematem kredytu zmierzyć, zanim zaczniemy szukać domu czy mieszkania. Dlaczego? Przede wszystkim po to, by być przygotowanym na znalezienie wymarzonego domu.

czytaj dalej

Zobacz też:

Segmenty przy ulicy Szkolnej, drugi etap

Ożarów Mazowiecki

Etap 2 to kontynuacja ubiegłorocznej oferty, która zachwyciła naszych klientów. Pierwszy etap tej inwestycji został już sprzedany.

Drugi etap to tylko 16 segmentów na spokojnym, zamkniętym osiedlu, z dogodnym dojazdem do Warszawy.

Cztery przestronne, funkcjonalne pokoje i poddasze do urządzenia pod własne potrzeby. Duży ogródek zapewniający prywatność.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, nasze biuro działa w trybie zdalnym.
Dalej funkcjonujemy w tych samych godzinach, jednak wszelkie sprawy uzgadniamy telefonicznie lub poprzez spotkania online.

Zapraszamy do kontaktu: tel. 666 666 109 lub mail: sprzedaz@homepremium.pl oraz zalecamy stosowanie się do wytycznych epidemiologicznych.