Kim jesteśmy

Zespół Home Premium składa się z doświadczonych specjalistów. Kochamy to, co robimy i znamy się na tym. Tworzymy firmę rodzinną. Wspieramy naszych pracowników i pielęgnujemy dobrą, sprawną komunikację między sobą. Szczerość i autentyczność to podstawa naszej współpracy.

Rozumiemy, jak trudno znaleźć swój wymarzony dom, i pomagamy klientom podejmować korzystne dla nich decyzje. Z radością dzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Podpowiadamy, mądrze doradzamy, ale niczego nie narzucamy.

Dbamy o każdą relację. Wyznajemy zasadę partnerstwa, dlatego z zaangażowaniem współpracujemy ze wszystkimi osobami, od których zależy sukces naszych przedsięwzięć.

Jako mały zespół szybko adaptujemy się do nowych okoliczności i w trudnościach staramy się szukać nowych możliwości.

Zespół Home Premium

Nasza wizja świata?
Dom dla Ciebie

Zaprojektowany z szacunku dla ludzi, a nie wyłącznie dla zysku. Stworzony do szczęśliwego życia.

Oparty na głębokim rozumieniu, co czyni dom dobrym dla rodziny. Dostosowany do wyobrażeń indywidualnych klientów.

Komfortowy, funkcjonalny i atrakcyjny. Nowoczesny. Przemyślany pod kątem przyszłości.

Tak o nas mówią

„Gdy tego potrzebujemy, Home Premium wspiera nas swoją poradą czy pomysłami”

Mamy od początku doskonały kontakt z Home Premium. Pan Arkadiusz podsunął mi rozwiązania, na które nie wpadłabym przy zakupie, a które do teraz nam służą, na przykład, jak ustawić kominek. Dostałam maksimum swobody przy wyborze układu ścian w mieszkaniu – mogłam podzielić pokoje czy zmienić trochę koncepcję sypialni.

Czytaj całość

Jakość wykonania budynku przez Home Premium przykuła moją uwagę w chwili, gdy pierwszy raz do niego weszłam jeszcze w czasie budowy. Potem okazało się, że całościowa jakość była znacznie wyższa niż u innych deweloperów. Gdy tego potrzebujemy, Home Premium wspiera nas swoją poradą czy pomysłami. Dzięki temu dom jest optymalny dla mojej rodziny.

Anna, mieszka w domu Home Premium od 2014 r.

Nasze realizacje

Budujemy już od 2010 r.

Nasze domy są budowane świadomie i z sercem. Ciągle udoskonalamy swoje projekty na podstawie doświadczenia i opinii mieszkańców naszych domów. Uczymy się coraz lepiej dobierać współpracowników, materiały i technologie.

Staramy się sięgać wzrokiem w przyszłość świata i życia naszych klientów. Nasze domy mają przecież służyć przez wiele lat. Dlatego każdą decyzję podejmujemy z myślą o zmieniających się potrzebach każdej rodziny. 

Sięgamy po inspirację i wiedzę

Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który prowadzi szereg działań budujących dialog pomiędzy deweloperami a decydentami i społeczeństwem. Staramy się otaczać ambitnymi ludźmi, którzy nieustannie się rozwijają.

pzfd-logo

Nasza obietnica

Świadomie podejmowane decyzje

Zależy nam na tym, żeby klienci podjęli decyzję o zakupie swojego domu z poczuciem spokoju i bezpieczeństwa.

Tłumaczymy, dlaczego zastosowaliśmy dane rozwiązania. Wyjaśniamy zawiłości prawne związane z zakupem mieszkania. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy porównywaniu ofert.

Solidność i współpraca

W pełni rozumiemy swoją ofertę i dlatego wiemy, jaką obietnicę składamy naszym klientom.

Ściśle współpracujemy z przyszłymi mieszkańcami. Dlatego, gdy życie przynosi zmiany, razem podejmujemy decyzję o nowym sposobie działań. Przykładowo, gdy dana technologia przestaje być dostępna, a na nią się umówiliśmy, zawsze staramy się zaoferować równie dobrą lub lepszą alternatywę.

Realizujemy obietnice. Wybudowane domy odzwierciedlają oglądane wcześniej przez klientów wizualizacje. Budujemy systematycznie, zgodnie z planem i oddajemy domy w ręce ich właścicieli terminowo. To nie tylko ambicja – to podstawa.

Bezpieczeństwo finansowe i prawne

Doceniamy znaczenie tzw. ustawy deweloperskiej dla bezpieczeństwa kupujących dom lub mieszkanie. Stosujemy rachunki powiernicze, a klienci płacą tylko za wybudowane etapy inwestycji.

Dbamy o zgodność zapisów umów z rzeczywistym stanem domu na wszystkich etapach budowy.

Poznaj zespół Home Premium

Arkadiusz Nadolny

Założyciel Home Premium, odpowiedzialny za wizję i strategię firmy. Czuwa nad jakością projektów i przebiegiem budowy do samego końca.

Zadowolenie klientów oraz pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik są dla niego najważniejsze. Razem z żoną bierze udział w projektowaniu mieszkań.

Aneta Nadolna

Założycielka Home Premium. Współtworzy z mężem projekty mieszkań. Pomysłodawczyni wielu rozwiązań w wybudowanych i planowanych domach.

Ważny jest dla niej każdy szczegół. Dlatego dba nie tylko o wizualne oraz praktyczne rozwiązania wnętrz, ale także o architekturę zewnętrzną.

Zobacz więcej

Szaro-biała elewacja budynku szeregowego Home Premium z pochyłym dachem i ogrodem, przy ul. Prostej o zmierzchu.

Znajdź z nami swój przyszły dom

Każda z naszych inwestycji to wyjątkowa historia i jeszcze lepsza odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Ich satysfakcja budzi w nas dumę i motywuje do dalszej pracy.

Szereg segmentów przy ul. Jutrzenki, widziany pod kątem z ulicy, w słoneczny dzień.

Zobacz, co już zbudowaliśmy

Są to trwałe i nowoczesne domy oraz mieszkania, w których zaprojektowanie i wybudowanie włożyliśmy całe swoje serce i doświadczenie.

Teraz proponujemy

Mieszkania w Ożarowie Mazowieckim, zaprojektowane sercem

Apartamenty Home Premium to:

  • kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji
  • nowoczesna, elegancka i funkcjonalna architektura
  • balkony, ogródki oraz ogród przy bloku stworzone z myślą o prawdziwym wypoczynku.

Jedynie 91 mieszkań.

Pozostało

65 z 80

mieszkań

w sprzedaży