Z życia budowy II etapu

Kwiecień 2024

Witaj wiosno

Wiosenna energia napędza naszą budowę! Już cztery kondygnacje powstały, a teraz skupiamy się na tworzeniu przestrzeni między mieszkaniami. Ścianki działowe nabierają kształtu, przybliżając nas coraz bardziej do realizacji tego projektu. Śledźcie naszą drogę do gotowego domu!

Styczeń 2024

Z nowym rokiem…

Jesteśmy na początku nowego roku, a budowa II etapu inwestycji Apartamentów Home Premium w Ożarowie Mazowieckim przebiega zgodnie w planem.
Garaż podziemny jest zakończony – to ważny kamień milowy dla projektu. Prace ziemne i betonowe zostały przeprowadzone z najwyższą starannością.
Powstała solidna podstawa do dalszej budowy. Obecnie skupiamy się nad realizacją pierwszej kondygnacji budynku – wszystkie prace idą pełną parą.

Listopad 2023

Aż po horyzont…

Nasza najnowsza inwestycja – Apartamenty Home Premium przy ul. Piłsudskiego 6 – powstaje w zielonej, spokojnej okolicy. Najłatwiej dostrzec jej niepowtarzalny urok z lotu ptaka. Zobaczcie sami, jak prezentuje się osiedle Home Premium widziane z tej niecodziennej perspektywy. Warto podkreślić, że po sąsiedzku znajduje się już ukończony i oddany do użytku I etap tej budowy. Widziane na horyzoncie stołeczne wieżowce są dowodem na bliskość warszawskiego centrum. Zapraszamy do obejrzenia w galerii obu ujęć naszej inwestycji.

Październik 2023

Od garażu po dach

Prace na placu budowy przy ul. Piłsudskiego 6 w Ożarowie Mazowiecki idą pełną parą. Płyta fundamentowa garażu podziemnego została wylana, a kolejne etapy tej inwestycji są realizowane zgodnie z planem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdzajcie nasz „Dziennik Budowy”.

Prezentowane na tej stronie zdjęcia oraz teksty nie stanowią rzeczywistej dokumentacji prac budowlanych. Mają one charakter wyłącznie informacyjny, promocyjny i podsumowujący kolejne etapy wznoszenia opisywanego budynku.