Z życia budowy II etapu

Listopad 2023

Aż po horyzont…

Nasza najnowsza inwestycja – Apartamenty Home Premium przy ul. Piłsudskiego 6 – powstaje w zielonej, spokojnej okolicy. Najłatwiej dostrzec jej niepowtarzalny urok z lotu ptaka. Zobaczcie sami, jak prezentuje się osiedle Home Premium widziane z tej niecodziennej perspektywy. Warto podkreślić, że po sąsiedzku znajduje się już ukończony i oddany do użytku I etap tej budowy. Widziane na horyzoncie stołeczne wieżowce są dowodem na bliskość warszawskiego centrum. Zapraszamy do obejrzenia w galerii obu ujęć naszej inwestycji.

Październik 2023

Od garażu po dach

Prace na placu budowy przy ul. Piłsudskiego 6 w Ożarowie Mazowiecki idą pełną parą. Płyta fundamentowa garażu podziemnego została wylana, a kolejne etapy tej inwestycji są realizowane zgodnie z planem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, sprawdzajcie nasz „Dziennik Budowy”.

Prezentowane na tej stronie zdjęcia oraz teksty nie stanowią rzeczywistej dokumentacji prac budowlanych. Mają one charakter wyłącznie informacyjny, promocyjny i podsumowujący kolejne etapy wznoszenia opisywanego budynku.